Hawk Vision Power Supply [HV-PSU-2AMP-24V]
  • MODEL: HV-PSU-2AMP-24V
  • VDP POWER SUPPLY, 1 RELAY
  • MKT.BY AAA SECURITY SOLUTIONS
4 in stock
Share Product :
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Payment Support :
Related Product
Description
Product Specifications
Output Voltage        –            24V
Material                    –            Stainless steel
Lock Type                 –            vdp power supply relay
Brand                        –            Hawk Vision
Usage/Application –            CCTV Camera
Access Method        –            Key Card
Ideal For                   –            Main Door
Finish Type              –            Stainless Steel
Design                       –            Smps
Display Type            –            Digital
Model Number        –            HV PSU
Color                         –             White And Blue
Frequency               –              50 Hz